Zázrak na obličej, díky kterému už nebudete muset na kosmetiku

Zázrak na obličej, díky kterému už nebudete muset na kosmetiku

Kartáček na obličej dobývá svět. Je skvělou pomůckou pro domácí kosmetiku. Vyčistí, promasíruje a uvolní vaši pleť. Účinné látky z pleťových přípravků dostane hlouběji do kůže. Výhody čisticího kartáčku na obličej jsou nepřekonatelné, protože nahrazuje čisticí péči tonikem, čisticím gelem i peelingem. Použití kartáčku je mnohem účinnější než tření vatovými tamponky. Díky tomu se  krémy lépe vstřebávají do hlubších vrstev pokožky .

V úvodu musíme zmínit, že kartáček (zejména rotační s otočnou hlavicí) není vhodný pro všechny typy pleti a jeho příliš časté používání může zhoršit stav pokožky, zejména velmi suché, atopické, alergické nebo poškozené. Na druhou stranu, sonické modely (s jemnými vibracemi a se silikonovými vložkami) jsou vhodné i pro zmíněné typy pleti, jen je třeba zvolit správný model. Po použití bude pokožka hladší, jemnější, zářivější a bez černých teček, stejně jako budou znatelně lepší účinky kosmetiky, která může konečně rovnoměrně proniknout do obličeje, krku a dekoltu.

Kartáček na obličej – pouze pro mastnou pleť?

V případě mastné pleti je kartáček velmi užitečný, ale co suchá a citlivá? Mastná pleť je velmi náchylná k hromadění nečistot, protože vylučuje velké množství mazu, který může ucpat vlasové folikuly. Nějakou dobu existoval stereotyp, že kartáčky na obličej jsou dobrou pomůckou pouze pro mastnou a aknózní pleť, u které je systematická exfoliace prevencí vzniku černých teček a pupíků. Nyní lze i jemnou pokožku očistit jemnou mechanickou pulzací sonického kartáče, které fungují bez tření a nenarušují přirozenou ochrannou bariéru, stimulují krevní oběh a působí jako uvolňující masáž.

Co může udělat kartáč na obličej?

Ani ty nejdražší krémy a gely  „neprorazí“ silnou vrstvu pokožky, nevyčistí do hloubky ucpané póry a neodstraní nečistoty, které se nám hromadí na obličeji. Kartáček a pomůcky pro exfoliační ošetření vám pomohou účinněji vyčistit pleť skutečně do hloubky. Čistá pokožka získá zářivost, jednotnou barvu a jemné vrásky budou mělčí. Takto očištěná pokožka velmi dobře vstřebává živiny, a tak se regeneruje rychleji a efektivněji.

Foreo Luna 2 For Oily Skin recenze

Foreo Luna 2 For Men recenze

Foreo Luna Fofo Smart Facial Cleansing Brush Sunflower Yellow recenze

Foreo Luna Go For Sensitive Skin recenze

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali