Co dělat, aby vám vůně vydržela celý den

Co dělat, aby vám vůně vydržela celý den

V ideálním případě, když si ráno nanesete parfém, tak vám vydrží až do večera. Naštěstí je možné něčeho takového dosáhnout, stačí ho správně aplikovat. Ve výdrži vůni hraje svoji samozřejmě také kvalita voňavky, ale podstatnější je nastříkat ji na ta dobře zvolená místa. Připravili jsme si pro vás několik tipů, jak aroma parfému zintenzivnit a udržet.

Nejlepší jsou místa, kde pulzuje krev

Vůni vždy nanášejte na místa, která jsou dobře prokrvená. Pokožka v takovém místě se mnohem rychleji zahřeje a uvolní tak více vůně do okolí. Parfém nastříkejte do loketní jamky, na vnitřní stranu zápěstí a na krk ke klíční kosti. Zápěstí o sebe neotírejte, jinak vůně rychle vyprchá.

Vyzkoušejte také další místa

Vůni si zkuste nastříkat do vlasů. Nejlepší je, pokud parfém stříknete před sebe a vzniklým oparem projdete. Popřípadě stříkněte nad sebe a nechte kapky volně dopadnout na vlasy. Zajistíte si tak, že kdykoliv pohodíte vlasy nebo se do nich opře vítr, bude se kolem vás šířit příjemná vůně.

V létě je možné si parfém nastříkat na kotníky nebo do podkolenních jamek. Metodu vyzkoušejte ale pouze pokud budete mít na sobě krátké kalhoty, sukni nebo šaty.

Nepřežeňte to

Ačkoliv má v ideálním případě parfém vonět po celý den, nesmí nikdy vonět příliš intenzivně. Z příliš výrazné vůně se může lehce spustit bolest hlavy. A jestliže parfém celý den vnímáte silně, i když jste si ho nedali moc, jeho složení vám pravděpodobně příliš nesedí. V takovém případě se vyplatí ho vyměnit za jiný s odlišným složením.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali