Dřevité vůně parfému

Dřevité vůně parfému

Zejména v zimě jsou parfémy s dřevitými vůněmi vhodné. Mají pro jejich nositele zvlášť uklidňující účinky například hladké a voňavé santalové dřevo je jako nošení kašmírové přikrývky, suchý cedr je skvěle uzemněn. Hlavní dřevité tóny dokážou vyvolat velmi příjemné emoce. Dřevité vůně nás také nutí myslet na lesy samotné, dlouhé procházky v jasných, mrazivých lesích s povzbuzujícími znameními jara.

Ve skutečnosti lze v mnoha ohledech říci, že dřevité vůně jsou ještě důležitější než tradiční květinové vůně, především proto, že dřevité vůně často fungují jako základ pro vytvoření široké škály aromatických směsí.

Parfémy s dřevitou vůní a další produkty

Složení vonných látek ze dřeva zahrnuje širokou škálu produktů, jako je přírodní alfa-ionon, tekutina z přírodního acetoinu a americký extrakt z dubu bez alkoholu. Každá dřevitá vůně poskytuje jiný druh vůně, často s různými tóny navíc k hlavní dřevité vůni, která je nabízena. Je důležité zvolit typ dřevěné základny, která bude nejlépe fungovat s ostatními vonnými ingrediencemi, které nám budou příjemně vonět.

S rostoucím významem produktů pro osobní péči se také stále více prosazují složky vonných látek ze dřeva. Všechno od pleťové vody po mytí těla, a dokonce i výrobky, jako je deodorant, mohou používat dřevěné tóny k vytvoření skvělé, osvěžující a přírodní vůně. Vzhledem k přirozenému pižmu dřeva není překvapivé, že složky vonných dřevin jsou na trhu výrobků pro osobní péči pro muže velmi oblíbené. Jsou však velmi oblíbené také v dámských parfémech.

Není divu, že se dřevité vonné přísady staly tak populární, zejména když se trendy v vonném průmyslu odvracely od syntetických vonných přísad a začaly přijímat jednoduché, přirozené aroma. Vůně dřeva jako jsou americký dub, cedr, cypriš a další budou pravděpodobně i nadále získávat na popularitě, zejména když inovativní týmy pro vytváření vůní najdou nové a jedinečné způsoby, jak je použít v různých aplikacích v celém odvětví.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali