Jak na dokonalé řasy

Jak na dokonalé řasy

Pro mnoho lidí je řasenka již nezbytnou nutností. Odchod z domu bez ní je prakticky nemyslitelný. Ale i přesto, že nanesení řasenky působí na první pohled velmi snadno, skýtá několik úskalí. Jak zařídit, aby řasy vypadaly delší a zároveň se k sobě nelepily? Máme pro vás několik tipů, jak vytvořit dokonalé řasy.

 

Důkladné očištění

Aby řasenka mohla dobře držet, musí se nanášet na naprosto čisté řasy. Proto je dobré si před líčením dobře umýt obličej gelem nebo pěnou. A při aplikace krému si dejte pozor, aby se nedostal na řasy. Řasenka by mohla hůře držet.

 

Estée Lauder Sumptuous Bold Volume Lifting řasenka 2 Brown 6 ml

 

Kleštičky na řasy

Na první pohled vypadají kleštičky na řasy všelijak. Dokonce mohou vzbudit nedůvěru. Ale kdo je někdy vyzkoušel, nedá na ně dopustit. Protože dokáží velmi efektivně řasy natočit. A pokud byste chtěli ještě větší efekt, nahřejte je trochu fénem.

 

Avon Color Trend Lash in a Flash řasenka Black 7 ml

Báze pod řasenku

Báze pod řasenku zařídí, aby vaše řasy vypadaly delší a hustší. Zároveň dokáže řasy vyživit a zajistí, aby řasenka déle vydržela na očích. Ale pokud jsou vaše řasy slabé, je dobré se bázím vyhnout. Ještě více by mohly řasy zatížit. Místo báze se proto doporučuje nanést na oči trochu transparentního pudru. Bude mít podobný efekt jako báze.

 

L’Oréal Paris Extra Volume Collagene řasenka Brown 9 ml

Jak řasy neslepit

To chce samozřejmě trochu cviku, ale existují triky, které vám mohou pomoci. Zkuste ještě před nanesením řasenky, rozčesat řasy kartáčkem, který je na to určený. Zpravidla se prodává kartáček zároveň na řasy a obočí. A když už přímo nanášíte řasenku, dělejte to od kořínků nahoru pomocí klikatého pohybu. Jinak řečeno, nanášejte ji jemnými pohyby zleva doprava. Stejně postupujte na horních i dolních řasách.

 

Dermacol 1000 Lashes Volume Build Up řasenka Black 12 ml

Co s obtisky?

Černou šmouhu okolo očí si při nanášení řasenky udělal asi každý. Problém to může být zvlášť když už máte nanesený make-up nebo stíny. Jak šmouhu odstranit, abyste si nezničili zbytek? Jednoduše. Nechte flíček trochu zaschnout. Poté ji jemně setřete suchým vatovým tamponkem. 

 

Maybelline řasenka Colossal Go Extreme Volum Leather Back 9,5 ml

 Fixační sprej?

Fixační spreje jsou užitečnou pomůckou, pokud potřebujete, aby vaše řasenka, popřípadě celé líčení, vydrželo delší čas. Avšak vyvarujte se každodennímu používání. Mohou totiž velmi výrazně vysušovat pleť. 

 

Artdeco Extreme Volume řasenka pro extra objem řas 1 Black 12 ml

Pečlivě odličovat

Chodit spát s řasenkou je doopravdy špatný nápad. Řasy se totiž tímto začnou poškozovat a při dlouhodobém poškozování by mohly dokonce začít vypadávat. Proto je důležité řasy vždy důkladně odlíčit. A to buď micelární vodou, gelem, pěnou nebo olejem. Prostě tak, jak jste zvyklý.

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali