Jak pečovat o kudrnaté vlasy

, ,
Jak pečovat o kudrnaté vlasy

Každý kdo má tu čest mít kudrnaté vlasy ví, že péče o ně není jednoduchá. Nádherné kudrnaté vlasy vznikají v den, kdy se umyjí. A aby vypadaly doopravdy dobře, je nutné starat se o ně určitým způsobem a dokonce používat vlasovou kosmetiku, která je pro ně určena. Pro někoho může být ale celý proces matoucí, nemluvě o tom, který produkt vzhledem k nabídce vybrat. Pro zjednodušení přikládáme několik tipů,správné péče o kudrnaté vlasy a několik osvědčených produktů na ně.

Základem péče o každé vlasy, nejen o ty kudrnaté, by mělo být použití šamponu a kondicionéru. Šampon zbaví vaše vlasy nečistot, zatímco kondicionér obnoví jejich strukturu a zajistí, aby se lépe rozčesávaly.

Konkrétně u kudrnatých vlasů se doporučuje nechat v nich kondicionér klidně i několik minut. A zároveň v době, kdy v nich kondicionér, je vhodné je rozčesat kartáčem se širokými zuby. Pokud je rozčešete až po vypláchnutí kondicionéru, vlas z části natáhnete. Takže docílíte toho, že vaše nebudou ani rovné, ani hezky kudrnaté. Jen něco mezi tím, a to většinou nevypadá tak hezky.

Po umytí si dejte pozor i na způsob jakým vlasy sušíte. Nejlepší je ručník z mikrovláken a zásadní je nikdy vlasy nemotat do populárního turbanu. Mnohem lepší je vlasy sušit ručně. Ideální je nabrat několik pramenů zespodu a pak je přimáčknout k hlavě. Vysušíte je tak jemně, nenásilným způsobem a to kudrnatým vlasům prospěje.

Uschnout je můžete nechat volně, na vzduchu. Nebo použít fén. Nejlépe se speciálním nástavcem na kudrnaté vlasy. Jednoduše ho nasadíte na jakýkoliv fén a seženete ho v prakticky každé drogerii.

Rozhodně ale nikdy nepodceňujte výběr vhodné kosmetiky. I když tomu možná nevěříte, zde se doopravdy nejedná o podvod. Tato vlasová kosmetika má speciální složení, která vám s péčí o kudrnaté vlasy pomůže.

Zde je několik typů na vlasovou kosmetiku.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali