Jak si užít parfémy i přes menší rozpočet

, ,
Jak si užít parfémy i přes menší rozpočet

Každý kdo miluje parfémy, ví že to nemusí být levná záležitost. Mnohdy právě naopak. Ceny těchto vodiček se můžou vyšplhat do překvapivých výšek. Proto je zde několik nápadů, jak milovat vůně a přitom se finančně nezruinovat. 

Vzorky

Když vás zaujme nová vůně a její barvitý popis, je dobré si spontánní nákup rozmyslet. Zajděte nejprve do parfumerie, kde vám budou většinou schopni poskytnout její vzorek. Ten pak vypotřebujte celý. Vždycky je možné, že vás parfém přestane bavit a byla by škoda to zjistit až v momentě, co jste ho už koupili. Pokud jste i poté s vůní naprosto spokojeni je výhodnější sehnat si ji z internetové obchodu. V drtivé většině případů ji tam seženete levněji než v kamenné prodejně.

Chanel Coco Mademoiselle Intense parfémovaná voda dámská 100 ml

Kamarádi se stejným zájmem

Tato rada může znít zvláštně, ale když si najdete lidi, se kterými budete moci své nadšení do parfémů sdílet, může vám to velmi pomoci od neuvážených a spontánních nákupů. Nejlépe takové lidi seženete na internetu – na různých sociálních sítích nebo na webech se zaměřením na parfémy. Můžete pak svůj společný zájem probírat s podobnými nadšenci v kavárně, místo s prodavačkami v parfumerii. Dokonce si časem budete moci navzájem půjčovat vůně na různé příležitosti. Tím budete moci vyzkoušet širší spektrum vůní, než kdybyste byli sami.

Hugo Boss No.6 Bottled Intense toaletní voda pánská 100 ml tester

Nevyhazujte parfémy, které vás už nebaví

Mnohým se už stalo, že je vůně omrzela. Ale co s ní? Je ještě v podstatě plná. Nejlepší je ji schovat do chladu a temna. Tam lehce delší dobu vydrží a když ji pak po čase znovu vytáhnete možná vás příjemně překvapí. Bude vonět jako vzpomínky, zážitky nebo zjistíte, že vás znovu naprosto pohltila. Tímto způsobem nebudete mít tak silnou potřebu kupovat nové vůně, když jich ještě tolik máte doma.

Moschino So Real toaletní voda dámská 50 ml

Vůně jsou všude kolem vás

Dobrou radou je i prosté zkoumání světa kolem vás. Nadechněte se a zjistěte, co se vám líbí a co ne. Svět je plný vůní, mnohdy až překvapivých. Plně si uvědomte, jak voní dřevo, káva nebo třeba citronová kůra. Možná vás nakonec příroda kolem vás pohltí. Rozhodně vám, ale může pomoci určit, co vás z vůní baví a co ne. Pak se vyhnete nákupu, který by vás mohl mrzet.

Ralph Lauren Polo Red Rush toaletní voda pánská 40 ml

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali