Jak si vybrat správný depilační vosk

Jak si vybrat správný depilační vosk

Vosková depilace je ideální způsob, jakým si zařídit hladkou pokožku na několik týdnů. A nemusíte ani chodit do salonu, zvládnete to z pohodlí domova. Stačí vám jen několik pomůcek. Nejdůležitější z nich je samozřejmě vosk. Představíme vám několik druhů, abyste si mohli vybrat ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. 

 

Vosk roll-on

Tento depilační vosk se prodává v tvrdých rolích. Používají se s elektrickým ohřívačem, do kterého se na chvíli vloží a rozpustí se. Stačí ho pak nanést na kůži a poté na něj nalepit proužek depilační pásky. Strhnutím proti proti směru růstu chloupků se zbavíte většiny z nich.

 

Voskové depilační pásky

Tyto voskové pásky jsou předpřipravené a doporučují se lidem, kteří nemají s depilací mnoho zkušeností. Po vyjmutí pásky z obalu ji zahřejte ve svých rukách a nalepte ve směru růstu chloupků. Poté ji opět strhněte proti směru růstu.

 

Tvrdý vosk

Další oblíbenou metodou depilace je pomocí tvrdého vosku. Hodí se zejména na menší části těla jako je podpaží, protože je ze všech nejméně bolestivá. Použití je také snadné. Několik voskových granulí dejte do ohřívače. Po rozpuštění ho pomocí stěrky naneste na kůži. Zde po chvíli ztvrdne jako sádra. Stačí ho pak sloupnout.

 

Měkký vosk

Poslední způsob depilace je pomocí měkkého vosku. Prodává se v plechovkách a je nutné ho před použitím rozpustit. Další postup je stejný jako u několika předchozích. Nanese se na kůži, překryje se páskem a strhne. Je to nejoblíbenější bikini vosk a také s ním dokončíte depilaci nejrychleji. Doporučuje se však pouze lidem se zkušenostmi s depilací. Při špatném použití může lehce dojít k popálení kůže

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali