Jaké typy vůní vybírat podle znamení zvěrokruhu (1. část)

Jaké typy vůní vybírat podle znamení zvěrokruhu (1. část)

21.březen je mezinárodní den vůně, to je nejlepší čas obnovit a rekonstruovat svou rutinu s parfémy, které vás nejlépe reprezentují. Ať už jste někdo, kdo nosí každý den stejnou vůni nebo používáte různé vůně, náš průvodce vám pomůže určit vaši osobní vůni založenou na vašem astrologickém znamení.

Vůně podle znamení

Beran – Ženy Berana jsou sebevědomé a vášnivé, ale mohou být občas náladové a impulzivní. Pro ty astrologické chvíle, kdy máte pocit, že nejste brány dostatečně vážně, může být dobré mít po ruce voňavý parfém na zlepšení nálady. Zemité tóny jako pačuli a černý pepř smíchané s lehkými citrusy jsou fantastické pro ženy Berana.

Býk – Býci jsou velmi blízko Země – praktičtí, romantičtí. Mohou být také majetní a možná i trochu tvrdohlaví. Býči ženy potřebují vůni, která jim umožní trochu se uvolnit a zbláznit, aniž by ztratila svou něžnou romantickou stránku.

Blíženci – jsou o jemnosti a přizpůsobivosti. Jejich mottem je: „jděte si spolu.“ Co potřebuje blíženec ve vůni, je něco odvážného a kořeněného, co dokáže mluvit za něj.

Rak – Ženy narozené ve znamení Raka jsou jedny z nejvíce empatických, ale soukromých lidí, se kterými se kdy setkáte. Udržují si vlastní radu, preferují „být všude pro ostatní“ a jsou ostře loajální rodině a přátelům. Přirozená empatie v Raku si zaslouží parfém, aby zesílil okamžik, kdy si dovolíte zavřít se před ostatními. A vůně růží to dělají lépe než jakákoli jiná vůně.

Lev – Pokud jste se narodili jako Lev, jste narozený vůdce. Lvi jsou „králové a královny džungle“ – charizmatičtí a srdeční, ale bezpochyby jsou středem pozornosti. Lvi potřebují měkčí vůni, aby zredukovali svůj vnitřní postoj k „převzetí“ a užívali si někoho jiného.

Panna – Ženy Panny jsou opatrné, praktické a metodické. Jsou pravidelné a věří, že jsou mnohem lepší než ostatní. Jejich touha věnovat se každému poslednímu detailu si zaslouží uznání vůní, která má stejnou pečlivou dokonalost jako je jejich osobnost.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali