Jaké vůně zvolit podle věku

Jaké vůně zvolit podle věku

Vůně parfémů, které používáme, je potenciální způsob, jak posílit krásu a osobnost muže nebo ženy. Správná volba vůně může zvýšit vaši náladu, vzbudit ve vás smysl a povzbudit vás. Ale pokud jde o výběr parfému z mnoha značek a typů vůní dostupných na trhu, většina z nás se ocitá v dilematech. Musíte si vybrat nejlepšího poskytovatele vůní na trhu. S ohledem na váš jedinečný styl a věk je třeba vybrat správnou vůni.

K dispozici je spousta vůní, jako jsou ovocné, květinové, dřevité nebo exotické tóny. Tyto poznámky však nejsou určeny pro všechny věkové skupiny. Ve skutečnosti odrážejí všechny různé kategorie vašeho věku a do velké míry definují váš styl a osobnost.

Energický teen a 20

Energie a smělost jsou klíčová slova od 20 let. Během těchto let jasného a živého života jsou chlapci a dívky většinou nakloněni novým začátkům a plnému potěšení. V této věkové skupině dominují sladké a citrusové vůně. Navíc, pokud máte silný charakter vůdčího a ambiciózního přístupu, pak vůně citrusů jsou tou pravou volbou, která právem doplňuje dominantní část tohoto věku.

21-25, dospělý věk

Nyní je váš vysokoškolský čas a zábavný čas u konce. Musíte nést odpovědnost a najít práci. Tento věk se vyznačuje silným mentálním přístupem a působivou osobností, která může vytvořit dlouhodobý obraz ve vaší pracovní zóně a mezi kolegy. Vydejte se na pikantní ovocné tóny, abyste ovládli svého ducha práce a rušného života. Aromatické bobule jsou také mezi ženami velmi populární. Tento věk je velmi spojen s vůní levandule. Milovníci levandule jsou obvykle označeni jako přátelští a půvabní. Samozřejmě máte na svém pracovišti spoustu šancí vytvořit přátelské prostředí. Také se setkáte s novými lidmi. Levandule je tedy ideální volbou.

Sofistikovaný věk 25-35 let

S postupem času se váš věk mění směrem k větší zralosti a plné krásy, která zlepšuje řeč těla a vytváří kolem vás auru sofistikovanosti. Tato věková skupina je nejlepší volbou pro aromatické dřevité vůně s nádechem jemného koření nebo květinové vůně. V tomto věku můžete také experimentovat s různými typy tónů a pokaždé zvýraznit svůj styl jinak. Vůně santalového dřeva je jednou z takových možností, která je dominantní zejména v této věkové skupině, která má vlastní gravitační sílu.


35-40 a výše – konečné bohatství

V této věkové skupině nejste jistě staří, ale možná už nejste teenageři. Toto trauma ve středním věku může být opravdu ošidné, protože nikdo z nás se nechce pustit svého mládí. Mnoho lidí v tomto věku dává přednost vanilce, zejména ženy. Pro lidi nad 40 let se hodí ovocné vůně nebo hluboká pižmová vůně. Během této doby silná vůně přitahuje mnohem víc než jemnou vůni.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali