Krásná pleť bez vrásek díky doma vyrobenému krému

,
Krásná pleť bez vrásek díky doma vyrobenému krému

Každý si chce udržet mladistvý vzhled. A s tím souvisí i neustálá snaha předejít vzniku vrásek. To může být ale náročné. Především v tom, jak na kosmetickém trhu rozeznat produkty, které doopravdy fungují a které nikoliv. Nebo v tom, jak se vyhnout mnohdy až nepříjemně vysokým cenám těchto produktů.

Řešením obou zmiňovaných problémů je doma vyrobený krém proti vráskám. Výhody jsou zřejmé – víte co v přípravku je a zároveň jsou všechny suroviny přírodní a běžně dostupné. Potěší, že ani příprava není komplikovaná nebo zbytečně zdlouhavá.

Budete potřebovat jeden žloutek, půl polévkové lžíce medu a 2 čajové lžíce lékařské vazelíny. Volitelné je přidání 2 polévkových lžic bambuckého nebo mandlového másla. Jako první si nechte v parní lázni rozpustit vazelínu. Po rozpuštění ji odstavte ze sporáku a nechte pár minut chladnout. Poté do ní přimíchejte zbylé suroviny. Zde je důležité pohlídat si, aby se vše rozpustilo dohladka a vytvořila se tedy jednolitá konzistence. Krém skladujte v lednici a používejte ho ideálně každou noc. Pleť se díky němu zpevní a bude důkladně vyživená. To vše vám pomůže oddálit vznik vrásek na neurčito.

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali