Moderní technologie v péči o pleť

Moderní technologie v péči o pleť

Krásná a zdravá pleť vyžaduje péči. Pravidelnou a kvalitní. Ale v dnešní zrychlené době, může být taková péče třeba i nechtěně zkracována a tudíž může začít být méně účinná. Pokud je toto přesně váš případ a na zdlouhavé čištění prostě nemáte vždycky čas, řešením pro vás je povolat do služeb moderní technologii. Ta udrží vaši pleť dokonale čistou a zároveň se s ní výrazně zkrátí proces čištění. Podívejme se společně, co je možné si pod takovou technologií představit. 

 

Fotonová terapie

Přístroje poskytující fotonovou terapii dokáží v mnoha ohledech nahradit návštěvu kosmetického salonu a hlavně zkrátit a zlehčit vaši péči o pleť. Jejich tělo tvoří držák a hlava, ze které proudí světlo. Používání je velmi intuitivní a navíc naprosto bezpečné a bezbolestné. Jak tedy pomáhá fotonová terapie?

Účinnost je spojená s barvou světla a také s vlnovou délkou. Červené světlo pomáhá s přirozenou tvorbou kolagenu, který zodpovídá za obnovu buněk. Zároveň tato barva zvyšuje účinky běžných kosmetických přípravků. Zelené světlo zase snižuje produkci melaninu a redukuje tak tvorbu pigmentových skvrn. Modré světlo působí antibakteriálně a pleť tak velmi efektivně čistí. Pomáhá v boji s akné nebo s různými kožními onemocněními.

Výsledkem péče fotonové terapie je vyhlazená a únavy zbavená pleť. Zároveň díky zabudované příjemné vysokofrekvenční masážní funkci je pokožka více pružná a vypadá zdravěji a mladší. Navíc tato terapie není vhodná jenom pro pleť, ale můžete ji klidně použít i pokožku celého těla.

 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali