Mrazivě nádherná halloweenská kolekce od Lush je zde

Mrazivě nádherná halloweenská kolekce od Lush je zde

Jako už každý rok, i letos si pro nás společnost Lush, zaměřující se na zábavnou přírodní kosmetiku, připravila speciální halloweenskou kolekci. Čekají nás koupelové doplňky pro navození té správné podzimní nálady a pro absolutní relaxaci. Pojďme se tedy společně podívat na dva jejich strašidelné produkty.

Bewitched

Zdroj: https://cz.lush.com/

Tato nádherná černá kočička tu rozhodně není proto, aby vám přinesla smůlu. To určitě ne. Naopak, díky ní se budete ve vaší koupeli cítit jako v ráji. Tato černá kráska vás omámí nádhernou ostružinovou vůní s dotekem bergamotu a kadidla. A mnozí z vás jistě ocení, že se jedná o bezobalový produkt, tudíž šetří i přírodu.

Použití je taky velmi snadné. Stačí trochu, nebo úplně všechno, rozdrobit do tekoucí vody. A během několika okamžiků si budete moci užít relaxační koupel s kapkou tajemna. No, nezní to přímo dokonale? A pokud se rozhodnete kočičku nechat pár dní v polici, než ji použijete, dejte si pozor, abyste ji uchovávali v suchu a chladu. Aby náhodou naprosto záhadně nezmizela.

BOO!

Zdroj: https://cz.lush.com/

Tento produkt je doopravdy haloweenska lahůdka pro ty nejodvážnější. Jedná se totiž o zjemňující exfoliační sliz! Má krásnou černou barvu, voní sladce bylinnou vůní Lord of Mirsule, ale i přesto, odvážíte se zabořit do něj prsty?

Pokud v sobě tu odvahu najdete, čeká vás další zkouška. Zvládnete se nejdříve zašpinit než se umyjete? Protože to vás čeká, černý sliz vás na začátku pěkně zamaže. Ale nemusíte se bát, jeho mycí účinky jsou zaručené. Po opláchnutí se budete cítit svěží a čistí. A možná budete mít i dobrou náladu z hraní se slizem.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali