Nejlepší francouzské parfémy, které si můžete koupit

Nejlepší francouzské parfémy, které si můžete koupit

Parfémy lidé milují už celá století. A ty nejlepší pochází z Francie. Nejsou to rozhodně levné záležitosti, naštěstí je stačí nastříkat vždycky jenom trochu. A i tak vydrží vonět klidně celý den. Jednu lahvičku budeme mít dlouhou dobu. Do kterého parfému se hodí zainvestovat?

Givenchy

Značka Givenchy byla založena už v padesátých letech minulého století. A od té doby nepřestává okouzlovat celé generace žen a mužů. Jejich parfémy jsou plné květinových a citrusových tónů a velmi často se nesou také ve znamení orientu. Navíc se můžete spolehnout na to, že když vůni od Givenchy použijete, obklopí vás aura elegance. Mezi nejzdařilejší parfémy této značky patří Amarige (dámský) a Xeryus (pánský).

Givenchy Amarige toaletní voda dámská 50 ml

Chanel

Coco Chanel, zakladatelka této značky, otevřela svůj první módní salón už v roce 1912. Netrvalo to dlouho a vypracovala se ve slavnou módní návrhářku. Vstup do oblasti kosmetiky a parfémů byl jen otázkou času. První parfém se objevil v roce 1921 a byl jím legendární Chanel N° 5. Dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů. Ale není jediným fenoménem, který značka stvořila. Mezi další patří Coco Chanel Mademoiselle, Chanel Chance nebo Homme Sport. 

Chanel Coco Mademoiselle parfém dámský 15 ml

Guerlain

Ani značku Guerlain a jeho parfémy není třeba dlouho představovat. Značka stará přes 200 let mnohdy doslova psala parfemářskou historii. Jejich parfémy si oblíbili i francouzští králové. Za zmínku stojí Mitsouko se svojí chyprově-ovocnou vůní, dřevitý Vetiver nebo svěží Aqua Allegoria. 

Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante toaletní voda unisex 125 ml

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali