Novinky Benefit! Roller Liner linky a další! || Recenze

Novinky Benefit! Roller Liner linky a další! || Recenze

Celý článek si lze přečíst ZDE

Pěkný den vám přeji! Dnes si budeme povídat o jedné velké novince, kterou si pro nás připravil Benefit. Určitě už jste si jí někde na Instagramu všimli, jedná se o nové linky ve fixu Roller Liner. Jsou dostupné ve dvou odstínech, v černém a hnědém, a k nim přibyla ještě tělová krémová tužka na vnitřní linku. A jak jsem s nimi spokojená? 🙂

roller liner a roller lash řasenka recenze
Rovnou vám můžu prozradit, že velmi. Linky ve fixu *Roller Liner (seženete i v mini verzi na zkoušku, nebo do kabelky) jsou krásně pigmentované, velmi dobře kreslí a hlavně kreslí přesně. Použila jsem je minimálně 30 krát a ještě se mi nestalo, že by při kreslení linky přestali malovat.
Bez jakéhokoliv zadrhávání s nimi zvládnu namalovat obě oči. U hnědých linek musím linku občas přejet dvakrát, pro intenzivní hnědou, ale nestává se mi to vždy, jen občas. I přesto je hodnotím velmi kladně. Sice ještě nemůžu říct, jak budou malovat za další dva, tři měsíce, ale zatím na nich není vidět, že bych je vůbec používala. Hrot je stále jako nový a nevypadá, že by se měl roztřepit. Je stále tak akorát měkký / tvrdý, aby se s ním dobře a lehce linky malovaly a zároveň netlačily na víčku.

linky roller liner benefit
Jakékoliv linky je dobré skladovat hrotem dolů, ale i když mám linky Roller Liner položené v šuplíku, pořád kreslí dobře, což je rozhodně plus. Linky se nerozpíjí při malování na víčku a velmi dobře drží. Pokud si během dne nesahám na oči, přežijí i slzení a nerozmažou se. Navíc s nimi můžu udělat extra tenkou linku bez větších problémů.
Možná jsem zvláštní jenom já, ha ha 🙂, ale občas mě tekuté linky některých značek na víčku pálí. Dělá mi to poměrně dost tekutých linek a pálí mě z toho pak nejen víčko, ale i oči. Tyhle linky Roller Liner od Benefitu to ale naštěstí nedělají, na víčku je vůbec necítím, nestahují víčko, ani nedělají nic jiného nepříjemného. Vlastně jim nemám co vytknout a určitě je mohu doporučit k nákupu. 🙂
O řasence *Roller Lash jsem vám už určitě někde psala. Je to výborná řasenka, kterou mám stále ráda. Dokáže řasy velmi dobře natočit a udrží je natočené celý den. Pokud tenhle efekt ještě podpořím kleštičkami na řasy, mám s ní řasy opravdu pěkné. Za mě je ještě o malinko lepší řasenka Bad Gal Bang (článek), která dělá neskutečně dlouhé a objemné řasy. S ní sice musím použít kleštičky, nicméně za ten výsledek to stojí. Ráda je mám ale obě a mini řasenku i linky seženete i v sadě.

benefit řasenka roller lash a linky roller liner
oční linky benefit roller liner
Další novinkou je krémová vysunovací tužka v tělové barvě na vnitřní linku, *Roller Liner Eye Bright Pencil. Má hezkou tělovou barvu, která není moc nápadná a opravdu projasní pohled. Přiznám se, že tužky na vnitřní linku příliš nepoužívám, v podstatě vlastně nikdy. Mám linku nevýraznou a jakoby uzavřenou, takže v podstatě není ani moc vidět.
Nedokážu tak úplně posoudit, jak dobře tahle tužka drží, ale je dobře pigmentovaná, dobře se s ní maluje, ale není až příliš měkká, takže to vypadá, že by držet mohla. Mně držela tak půlku dne, cca šest hodin. Navíc se mi opravdu líbí tento konkrétní odstín, který je pěkně teplý a beige. Pokud na vás tužky vypadají moc studeně, růžově a nepřirozeně, zkuste tenhle teplejší nude odstín, mně sedí bezvadně.

benefit kosmetika recenze roller liner
benefit linky roller liner recenze
líčení s černými linkami Benefit roller liner
Za mě rozhodně povedené rozšíření Roller řady. Linky ve fixu se doopravdy povedly a vypadá to, že budou nejenom mým objevem, ale i spousty z vás, protože jsem na ně zatím slyšela jen samou chválu. 🙂 Dejte mi vědět, jaká je vaše oblíbená Benefit řasenka a co říkáte na linky, pokud je už máte! Krásný den!

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali