Tělové mlhy jsou nejlepším osvěžením v letních dnech

Tělové mlhy jsou nejlepším osvěžením v letních dnech

Lehká mlha ve spreji s příjemnou vůní je přímo stvořená pro používání v letních dnech. Poskytne vám téměř okamžité osvěžení a také zvlhčuje pokožku i v těch nejvyšších teplotách. Navíc se zpravidla prodává ve velmi praktických a pěkných balení a můžete ji tedy nosit neustále u sebe. Dnes si představíme, proč jsou tělové mlhy tak skvělým společníkem do horkých dnů letošního léta

 

Jak mlhu používat

Tělová mlha je v podstatě aromatická voda ve spreji. Tu je možné nastříkat na obličej, dekolt, ruce a také na další části těla. Po nastříkání se budete opět cítit svěží a navíc vás obklopí příjemná vůně. Což je něco, co potřebuje v parných dnech každý. Tělová mlha navíc tělo účinně ochlazuje – aerosol, který si na kůži nastříkáte se odpaří a vy se díky tomu budete cítit lépe. Vůně mlh je velmi jemná, nemůžete to s jejím použitím tedy přehnat. Nastříkat se můžete klidně několikrát denně.

 

 

Jakou vůni vybrat

Vzhledem k tomu, že tělové mlhy jsou především letní záležitost, hodí se vybírat také takové, které mají lehkou vůni. Nejlepší jsou ty osvěžující s nádechem citrusů nebo květin. Když si takovou vůni nastříkáte na tělo, rozhodně se budete cítit lépe. Používání těchto mlh také chráníte vaši pokožku před vysoušením. To hrozí v horkých dnech všem. Voda v mlhách vaši pokožku ale hydratuje a ta si tak udrží svoji pružnost a bude celkově v lepším stavu. 

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali