Tipy pro posílení vlasů

Tipy pro posílení vlasů

Vlasy jsou mnohdy tím prvním, čeho si lidé všimnou. Proto je důležité o ně neustále pečovat –  aby byly husté, hebké a lesklé. K tomu jsou potřeba především ty správné prostředky. Ukážeme si, jaké vlasové přípravky vám zaručí silné a krásné vlasy, které vyniknou jak v účesu, tak rozpuštěné. 

Posilující vlasové přípravky seženete samozřejmě ve všech obchodech. Od šamponů, přes kondicionéry až po vlasové masky. Výběr je tak široký, že si určitě vyberete něco, co bude vašim vlasům vyhovovat. Kromě těchto tradičních způsobů existují i další.

 

Přeslička rolní

Přeslička rolní je doplněk stravy, který vám pomůže posílit vlasy. Je dostupný buď ve formě prášku nebo gelu. Po pravidelném používání doplňku budou vlasy méně náchylné k třepení a lámání. Díky tomu také vydrží déle hezké bez mytí a nejrůznějších úprav.

 

Potraviny k posílení vlasů

K silnějším vlasům vám může pomoci i úprava jídelníčku. Především se hodí některé potraviny konzumovat více. Doporučují se citrusové plody, černý rybíz, borůvky a maliny. Ze zeleniny pak více kapusty, papriky a špenát. Všechny tyto potraviny jsou bohaté na vitamín E. Právě ten je zodpovědný za zrychlený růst vlasů, jejich zesílení a celkové zlepšení vzhledu.

Mimo již zmiňované se doporučuje konzumovat také více ořechů, celozrnného pečiva, vajec a olejnatých semen.

 

Vhodné vitamíny

Kromě doplňků s vitamínem E, jsou vhodné také ty s vitamínem A a C. První z nich stimuluje růst vlasových folikul a jeho nedostatek způsobí, že jsou vlasy křehké a suché. A nedostatek vitamínu C vede k roztřepeným konečkům a lámavosti vlasů.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali