Top letní vůně pro něj

Top letní vůně pro něj

Vůně už dávno není pouze dámskou záležitostí. Právě naopak, svoji vůni by měl mít také každý muž. V článku si představíme nejlepší pánské vůně, které se skvěle hodí do horkých letních dnů.

Chanel Allure Homme Sport

Chanel Allure Homme Sport toaletní voda pánská 300 ml

Chanel Allure je dnes již ikonickou pánskou vůní, která má také svoji sportovní variantu. Kombinuje se v ní aroma cedru, pomeranče, ambry a bílého pižma. Poskytuje tedy skvělé osvěžení uprostřed horkého dne.

Calvin Klein Eternity Summer

Calvin Klein Eternity Summer for 2009 toaletní voda pánská 100 ml

Další nádhernou vůní je Eternity Summer od Calvina Kleina. Najdete v ní tóny cypřiše, grapefruitu, pižma, pepře a bobulí jalovce. Výsledná vůně vám okamžitě připomene bezstarostné chvíle během prázdnin.

Eau de Lacoste L.12.12

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Jaune toaletní voda pánská 175 ml

Pokud jde o seznam ikonických vůní, tak v ní nesmí chybět ta od Lacoste. Letní edice zaujme už svým excentrickým flakonem. Uvnitř lahvičky se schovává elegantní vůně, které obsahuje tóny citrusů, jablek, pepře, jantarů a cypřiše.

Versace Pour Homme Dylan Blu

Versace Dylan Blue toaletní voda pánská 50 ml

Versace Dylan Blu je vůní, ve které vynikne každý muž bez ohledu na věk nebo životní styl. Většina ingrediencí pochází ze Středomoří (pačuli, pepř, bergamot, kadidlo, lístky fialky, pižmo a fazole tonka), proto po každém nastříkání ucítíte svěží a nezaměnitelnou vůni, která je ideální do horkých dnů i večerů.

Dior Homme Cologne

Christian DIOR Homme Cologne kolínská voda pánská 125 ml

Seznam pánských letních vůní ukončíme tou od Diora. Má energické a zároveň jemné aroma, které vás udrží svěží po celý den. V centru kompozice najdete bílé pižmo. To je doplněno o citrusový květ a kalábrijský bergamot. 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali