Trendy v manikúře pro rok 2021

Trendy v manikúře pro rok 2021

Držet krok s trendy v manikúře je snazší než s trendy v oblečení. Navíc je celkem lehké barvu nehtů změnit, proto je možné vyzkoušet všechny styly, které si přejete. V dnešním článku si ukážeme jaké barvy a styly budou letošní léto hitem.

 

Barvy!

Nehty čím dál více září barvami. A letošní léto to budou barvy především ve formě francouzské manikúry. Posledních několik tento styl úpravy nehtů ustupoval, ale letos se vrátil v plné síle. A ve své barevném provedení. Krásně vynikne jak na dlouhých, tak krátkých nehtech. Rozhodně se nebojte se do ní pustit. A klidně udělejte každý konec nehtu jinou barvou.

 

 

Nebojte se vsadit na minimalismus

Pokud nechcete propadat každému procházejícímu trendu, vsaďte na klasiku v podobě jednobarevných nehtů. Je to sázka na jistotu a neustále módní záležitost. Největší ozdobou může nakonec být krásný, upravený nehet natřený bezbarvým lakem nebo lakem ve vaší oblíbené barvě. Letos obzvláště vyniknete v zelené a černé.

 

Ozdobte své nehty

Velmi trendové budou letos také malé ozdoby na nehtech. A je jedno jestli to budou květiny, zvířecí vzory nebo jemné abstraktní zdobení jen pomocí linií. Každý si najde něco, co mu bude vyhovovat. A klidně ozdobte každý nehet jinak. Léto je ideální čas na experimentování s našimi preferencemi a tím, které barvy se nám líbí.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali