Už máte svůj roller na obličej?

Už máte svůj roller na obličej?

Obličejový jade roller nebo také jednoduše masážní váleček je jedním ze staronových pomocníků v péči o pleť. Nachází své místo po boku stále více lidí, které si jeho účinky nemohou vynachválit. Pokud mezi ně ještě nepatříte a zároveň vám záleží na vaší pleti, možná byste měli zauvažovat o pořízení si právě takového rolleru. V dnešním článku vám představíme několik důvodů, proč jeho nákupu nebudete litovat. 

Jak už bylo řečeno, obličejový roller je jedinečný pomocník. Není proto překvapivé, že se s ním můžete setkat při procedurách v kosmetickém salonu. Ale nemusí se to omezit jen na tyto návštěvy, příjemnou obličejovou masáž si můžete dopřát i doma a to klidně každý den. Jade rollery se nejčastěji vyrábějí ze dvou přírodních kamenů – jednoho většího a druhého menšího. Jedním z nich je nefrit, který je symbolem dlouhověkosti a krásy, a tím druhým je růženín. Ten je tradičně spojován s láskou a srdcem.

 

Účinky

I když nejste přesvědčeni o léčivých účincích kamenů, tyto válečky rozhodně mají i jiné funkce. Takové, které se lépe vysvětlují. Válečky vaši pokožku prokrvují, sjednocují a také zbavují otoků a toxinů. Zároveň zvládnou vyhladit jemnější vrásky, pomohou vám s kruhy pod očima a vaše pleť bude celkově vypadat lépe a zdravěji. Zároveň se rollery dají použít k lepšímu zapracování krémů, sér nebo olejů. A v neposlední řadě je jejich použití nanejvýš příjemné.

 

Jak ho použít?

Jade roller se skládá z dvou kamenů, většího a menšího. Větší slouží k masáži čela, tváří, brady, krku a dekoltu, menší využijte na okolí očí. Podstatné je si před použitím válečku důkladně vyčistit pleť a poté ho použít na suchou pleť, popřípadě k zapracování krémů či sér. Nejlepší je s masáží začít ve středu obličeje a posouvat se ven, k lymfatickým uzlinám. Po každé masáží, která by měla trvat denně kolem 10 minut, je nutné roller pořádně umýt. Pokud chcete svůj zážitek ještě prohloubit, umístěte váleček před masáží na chvíli do mrazáku.

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali