Tipy a triky


Jakou stopu zanechává náš parfém?

Jakou stopu zanechává náš parfém?

Koupili jste si někdy parfém, ale jen proto, abyste přitáhli lidi ve vašem okolí? Může se stát, že váš parfém lidem nevoní podle vašich představ. Je to proto, že zanechává špatnou sillage neboli vonnou stopu. Co to znamená?

5 pravidel pro používání parfému

5 pravidel pro používání parfému

Vědět, kdo jste a co milujete, je klíčem k radosti v každém okamžiku a nalezení správné vůně není výjimkou. Zeptejte se sami sebe: Máte rádi věci čisté a čerstvé? Tmavé a kořeněné? Květinové nebo sladké? Najděte si vůni, která vás nabije energií a kolem vás bude cítit.

Etiketa vůní pro muže

Etiketa vůní pro muže

O tom, jak se správně oblékat již bylo napsáno mnoho. Málokdo však ví, že je také nějaká etiketa, která je spojena s nošením vůně. A i když pravidla pro vůně nejsou tak složitá jako ta pro správný dress code, je vhodné je znát. S našim návodem to zvládnete hravě.

Jak kupovat parfém jako dárek

Jak kupovat parfém jako dárek

Parfémy jsou skvělý dárek pro téměř každou příležitost. Zdůrazňují blízkost vztahu s dotyčnou osobou a jsou považovány za něco exkluzivního. Velmi oblíbené jsou i výrazné tóny, které jsou označeny známými jmény celebrit.

Jak používat parfém v létě

Jak používat parfém v létě

V létě měníme nejen vůně samotné, ale i způsoby jejich aplikace na kůži. Stojí za to se naučit nějaké užitečné triky a zjistit, co dělat, aby aroma vydrželo déle.

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali