Zajímavosti


Etiketa vůní pro muže

Etiketa vůní pro muže

O tom, jak se správně oblékat již bylo napsáno mnoho. Málokdo však ví, že je také nějaká etiketa, která je spojena s nošením vůně. A i když pravidla pro vůně nejsou tak složitá jako ta pro správný dress code, je vhodné je znát. S našim návodem to zvládnete hravě.

Nejzajímavější fakta a mýty o parfémech

Nejzajímavější fakta a mýty o parfémech

Přemýšleli jste někdy, proč někteří zákazníci drogerie žádají o kávová zrna? Proč většina lidí na zápěstí otírá parfémy? Nebo jsou pouze pro muže? Přinášíme vám nejzajímavější fakta a mýty o parfémech.

Znáte historii parfému?

Znáte historii parfému?

Parfém je jednoduše mistrovství některých z nejčastějších vůní a jejich rafinovaná kombinace, která vytváří jedinečnou vůni pro jednotlivce. Abychom porozuměli parfémům, museli bychom začít na jejich počátku, v době starých Egypťanů.

Parfém vs. deodorant

Parfém vs. deodorant

Zatímco v parfému je podíl vonných složek v rozsahu 15-40%, v deodorantu jich najdete pouze minimum. Seznamte se i s dalšími rozdíly.

5 překvapivých faktů o parfémech

5 překvapivých faktů o parfémech

Neexistuje snad nikdo, kdo by doma neměl alespoň jeden originální parfém. Přinášíme vám pět překvapivých faktů, které jste o parfémech možná netušili. Parfém vystihuje nejen vaši osobnost, ale také váš styl života.

Přihlašte se k odběru slev

Připojte se k nám a nezmeškejte žádnou výhodnou slevu na parfém a kosmetiku

Děkujeme, nyní prosím potvrďte svou registraci kliknutím na odka v emailu, který jsme vám právě poslali